W jakim celu czyścimy wentylacje?

Czyszczenie wentylacji, obecnie niedoceniane, ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ludzi przebywających w obiekcie wentylowanym. Na ściankach przewodów wentylacyjnych, jak i w centralach wentylacyjnych Państwa systemu również w tej chwili osadza się kurz, drobnoustroje oraz bakterie chorobotwórcze wszelkiej maści. Najpoważniejsze zagrożenie niesie ze sobą rozwój bakterii legionelli. O efektach jej działalności mamy niestety możliwość usłyszenia rokrocznie w serwisach informacyjnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebie regularnego czyszczenia i dezynfekcji układów wentylacyjnych
proponujemy Państwu kompleksowe usługi związane z tym problemem.

Jak to robimy?

Proces oczyszczania obejmuje następujące czynności:

  1. System kanałów powietrza jest kontrolowany w celu określenia poziomu jego zanieczyszczenia. Na życzenie klienta tworzona jest pełna dokumentacja fotograficzna, która zostaje dostarczona do zleceniodawcy na dysku flash.
  2. Państwa sprzęt oraz meble znajdujące się w obsługiwanym pomieszczeniu,są zabezpieczone przed rozpoczęciem procesu czyszczenia.
  3. Przewody nawiewu oraz wyciągu oczyścimy mechanicznie za pomocą naszych delikatnych a zarazem skutecznych szczotek, a wysoko wydajne urządzenie odpylające zajmie się usunięciem z instalacji wszelkich zanieczyszczeń.
  4. Zdezynfekujemy cały system kanałów powietrza środkiem chemicznym, który posiada najszersze spektrum biobójcze (badania wg norm EN).
  5. Wykonamy powykonawczą dokumentację foto-video wykonanej pracy.

Proces czyszczenia jest indywidualnie dostosowany do wymagań klienta, tak aby w żaden sposób nie zaburzyć działania firmy.

Po zakończeniu naszej pracy, można zauważyć 100% różnicy w jakości powietrza 🙂

Co państwo otrzymają?

Poza zakresem oferty, obejmującym dokładne czyszczenie oraz dezynfekcję systemu wentylacyjnego, a także formalny protokół z prac otrzymają Państwo:

  • Personalizowany Certyfikat Czystości Systemu Wentylacyjnego,
  • estetyczną Naklejkę na drzwi wejściowe informującą Klientów o Państwa dbałości  o ich zdrowie – o Czystej Wentylacji.